Strokeplay kamp2018

Op zondag 9 september jongstleden is het Clubkampioenschap Strokeplay 2018 voor Dames en voor Heren gespeeld. De wedstrijd ging over 2 ronden, waarna het bruto aantal slagen (zonder handicap verrekening) bepalend was voor de einduitslag.

 

Om deze wedstrijden ook voor leden met een wat hogere handicap interessant te maken, was er dit jaar ook een Kampioenschap Stableford aan deze wedstrijden gekoppeld. Dit, omdat beide wedstrijdronden als een zogenaamde ‘Qualifying’ wedstrijd gespeeld worden en iedereen zijn of haar resultaten moet invoeren in OGS.

Op een regenbuitje van geen betekenis na, zijn de wedstrijden onder bijna perfecte weersomstandigheden gespeeld, waardoor na afloop ook het terras van ons Clubhuis op een flink aantal spelers mocht rekenen.

 

De uitslagen van de Wedstrijden zijn als volgt:

 

Clubkampioenschap Strokeplay 2018 Dames
1. Emmy Smidts met 139 slagen over 27-holes (Clubkampioen)
2. Marrianne Groenendijk met 152 slagen over 27-holes
3. Simone Snijder met 153 slagen over 27-holes

 

Clubkampioenschap Strokeplay 2018 Heren
1. Daniël Björk met 140 slagen over 36-holes (Clubkampioen)
2. Arnold van der Ven met 154 slagen over 36-holes
3. John Flanagan met 156 slagen over 36-holes

 

Kampioen Stableford
Kyllian Spee met 89 stableford punten (45 en 44) over 36-holes

 

De wedstrijdcommissie,

Jan Kooij en Tim Melse

Strokeplayscores2018

strokeplay 2018